“אדם אני מעלה הצעה לרשת SCREAM ולא יודע כמה כדאי לי לשלם עמלה״

אז… כמה עמלה כדאי / נהוג לשלם?
 
 
יש לנו 3 סוגי עמלות:
 
 
א. ״אני רוצה לשלם על הרשמה לרשימת תפוצה״. 
 
זו דרך מומלצת כיוון והיא מאוד אטרקטיבית למשווקים ומניבה תוצאות מהירות. נהוג לשלם בין 1-30ש״ח פר הרשמה כשעמוד הנחיתה מבקש הזנת מייל בלבד להרשמה, כאשר פופולרי לשלם 4-7שח פר הרשמה*.
 
ב. ״אני רוצה לשלם על פנייה לעסק שלי מטופס״
 
אם תרצה לשלם על אנשים שמילאו טופס התעניינות בפגישה/הצעת מחיר או מוצר וכדומה, שכולל מספר שדות כמו שם, מייל, טלפון, מדובר בפניות איכותיות בהרבה ופחות סיכוי ללידים גרועים או מזוייפים*.
 
נהוג לשלם עמלות של בין 15-150 שח, כאשר איזור ה-30-90שח הוא הפופולרי.
 
 
ג. ״אני רוצה לשלם על מכירות בלבד״
 
זו הדרך הכי בטוחה עבורכם, אך הכי פחות מומלצת מכיוון שמדובר בעמלות גבוהות יחסית עבורכם, ובהצעות שפחות מושכות שותפים כי התוצאות פחות מהירות.

 
עמלות על מכירה בעולם נעות בין 10% לבין 75% מעלות המוצר.
 
 
חשוב להבין בכל מקרה!
 
 
* בכל מקרה כאשר משלמים על פניות או מיילים יש לקחת בחשבון אחוז מסויים של מיילים/לידים לא איכותיים או אפילו שגויים או מזוייפים.
 
המערכת שלנו בנוייה לתפוס זיופים, אבל תמיד יסתננו קצת וצריך לקחת את זה בחשבון במחיר שאתם משלמים. אם נכון לכם לשלם 10שח לליד, כדאי להתחיל עם 8 ליתר בטחון.
 
המערכת שלנו תאפשר לכם לשנות את העמלה מתי שתרצו, ואפילו לשנות פר נשווק כך שמי שמביא לכם לידים טובים יקבלו את מלוא המחיר שמשתלם לכם לתת, ומי שאחוז הלידים הלא טובים שלו גבוה יותר יקבל מגם סכום שמשקף את מה שמשתלם לכם.
 
 
לדוגמא: 
 
נגיד, אם שווה לי לשלם 10שח לליד טוב ומישהו מביא לי הרבה לידים אבל חצי מהם גרועים, אוכל להגדיר שיקבל רק 5שח לליד במקום 10שח (מומלץ להתחיל מהאמצע – במקרה זה נגיד, 8שח ואז לשחק עם זה, להעלות ולהוריד עד שמוציאים את הנקודה הטובה)
 
כמובן מי שיביא רק לידים גרועים – אפשר לעצור בלחיצת כפתור והוא יפסיק לקדם את ההצעה מיד. המערכת מאפשרת לכם שליטה מאוד גבוהה בדברים האלה. 
 
לפרטים נוספים ושאלות – צרו איתנו קשר.