מרגיש שהפוטנציאל שלך -רחוק- מלהיות ממומש?

רק שנינו פה לבד אז אני מרשה לעצמי לדבר איתך בכנות, ומבקש ממך רק לגייס את אותה כנות עם עצמך בזמן הקריאה הזו, כדי להפיק את המיטב מהמכתב הזה. 

אני יודע שאת או אתה קוראים את המכתב הזה כי…. משהו לא תקין. משהו לא בסדר.

תמיד היתה לך תחושה שיש לך את היכולת להשיג יותר, ושזה מגיע לך. אבל זה לא הגיע משום מה, ואין לך מושג למה.

אני רוצה לעזור לך לתקן את המשהו הזה, ואני חושב שאני מסוגל, יחד עם צוות המומחים שאספתי סביבי.

אני לא פסיכולוג, ואני לא יועץ זוגיות ולא מומחה להורות או מערכות יחסים. אבל אני יכול להגיד לך משהו פשוט:

אני יכול לשים את החיים שלך על מסלול ברור ויציב אל עבר הבטחון שחסר לך כי אני נמצא בעמדה ייחודית ללמד אותך כישור שלא חשבת שיעזור לך לסדר את התחושה הזאת ואת חוסר הוודאות.

שיווק.

אני יודע שמרבית האנשים מסתכלים על המילה הזו וחושבים שהיא מנותקת מהעולם שלהם ומהחיים שלהם, ״מה לי ולמקצוע הזה?״ אבל אני חייב להגיד לך שזה מקצוע ששינה את חיי:

1. הוא איפשר לי את החופש הכלכלי שתמיד חלמתי עליו
2. מה שהוביל למגוון אפשרויות, דלתות והזדמנויות בלתי מוגבלות שנפתחו בפניי
3. והוא הפך אותי לבן זוג טוב יותר, מתחשב יותר, מוערך ונאהב יותר הודות לשליטה שהוא נתן לי בכישורים החברתיים שלא היו לי באופן טבעי והוריי ובתי הספר לא ידעו לטפח
4. והפך אותי לאבא אוב יותר לילדים שלי הודות להבנה העמוקה של איך בני אדם פועלים עוד לפני שהם יודעים לדבר.

היום אני רוצה להזמין אותך לקחת חלק בתכנית ייחודית ומיוחדת, שעולה הון תועפות, ובה אעלה אותך על מסלול ברור ומהיר להשגת הכלים האלה, הכישורים האלה והשליטה בהם, באופן שיגרום לך להסתכל אחורה על העלות כמשהו זניח וחסר משמעות כי התמורה תהיה שווה עשרות מונים כל שנה ליתרת חייך. 

זו תכנית שבה אני מלמד ״שיווק״, אבל אני מלמד אותו באמצעות אסטרטגיות משנות-משחק.

את/ה לא חייב עסק משלך או מוצר משלך על-מנת להשתמש בהן. בתכנית אלמד אותך איך להתחיל מאפס, מהצעד הראשון, ולבנות לעצמך עסק וירטואלי רווחי בטירוף, שמאפשר לך לבנות סגנון חיים סביבו שבאמת מתאים לך.

כשאני אומר אסטרטגיות ״משנות-משחק״ אני מתכוון לזה. אני שואל את המונח האמריקאי ״גיים-צ׳יינגר״, כלומר, פעולה שמשנה הכל. שאחריה שום דבר כבר לא חוזר להיות אותו דבר.

זה מה שקרה עם תכנית ״אנטראאז׳״. כשהיא נחשפה לראשונה, באירוע חגיגי שבשבילו שכרתי את הסינמה סיטי ב-2015, היא הרעידה את הרדמה בתחום השיווק הישראלי, ומאז – שום דבר לא חזר להיות אותו דבר.

עשרות ישראלים הפכו ל״משווקים״, אם בזמנם החופשי ואם במשרה מלאה, ועזרו לנו ליצור תעשייה מחתרתית שמכניסה עשרות מיליונים בשנה והכניסה לי ולמעגל חברי הקרוב מעל 72 מיליון ש״ח בזמן קצר מאוד.

גם עבור תלמידי התכנית שהתמידו בה, שום דבר לא חזר להיות אותו דבר.

הם לראשונה גילו את האסטרטגיות וצורת החשיבה שסוף סוף איפשרה להם לפרוץ אחרי שנים של דשדוש, מלחמות ולפעמים חובות כבדים.

הם הבינו שהיצמדות אדוקה לדרך ברורה ופשוטה מקצרת את הדרך עשרות מונים, ואלו שאיפשרו לנו להטמיע בהם הרגלים חדשים והיו מוכנים לזנוח את הישנים והעקשנים – ראו פירות חסרי תקדים ומהר.

התכנית נקראת אנטראאז (בעברית: פמלייה), וכדי לבדוק אם היא מתאימה לך ואת/ה לה – יש להשאיר לי פרטים וטלפון במייל חוזר.

בבקשה ספר/י לנו בקצרה עליך ולמה לדעתך תתאימ/י לתכנית.

 – אדם

נ.ב. אם הגעת לפה…

יש לך בעצם שתי אפשרויות, אבל רק אחת מהן באמת עושה שכל:

או להמשיך ״לנהל״ את החיים שלך בחוסר וודאות, בניסוי וטעייה שמובילים להצלחות קטנות ונקודתיות ולהחמצות, ובבדידות נוראית כשלא מובן לך איך כולם מסביבך מוכנים להתפשר על רמת המחייה שלהם, והם לא מבינים למה לך כל כך חשוב לצאת מהלופ.

– או –

להפסיק לתת לתת לפחד לנהל אותך, ולקחת חזרה את המושכות על החיים שלך. להעזר בדרכים מוכחות להשיג את המטרות שלך, לקבל את הכלים, את התמיכה – הפרקטית והמנטאלית – שתבעיר בך מוטיבציה ותן לך דרך ברורה. 

במקום להלחם בטחנות רוח לבד, לנסות להמציא את הגלגל, או הכי גרוע, לשבת על הספה ולחשוב ״מה היה אם…״ או ״לו היה לי…..״

אני רוצה להזמין אותך לשבת בשולחן עם האנשים שיודעים להביא אותך לשם. אני אהיה שם. ואם אנשים כמו עידן וולר, עידן דנש, ג׳ניה רומסקי, יוסי קליין, איתי סרוגו, שלו יפרח והדר אשוח ראו את ההצלחה הגדולה הראשונה שלהם באינטרנט בזכות ההכוונה שלי, אני חושב שזה בטוח להגיד שזו הבחירה הבטוחה ביותר של כל מי שרוצה ללכת בעקבותיהם.

זה הזמן לגלות את השיטה הייחודית של אנטראאז׳ שעזרה לא רק לחלק מהשמות למעלה, אלא מבוססת על ניתוח התהליך שהביא את כל השמות האלה להצלחות במהירות מסחררת (אני לא סתם משתמש במילה הזאת, אף אחד לא הבין מאיפה הם באו כל-כך מהר), תהליך שגם הם בעצמם לא לחלוטין מודעים לו, ושיש לי הזכות והפריוילגיה להכיר מזווית הראייה של מנטור, מנחה וחבר.

בלי בולשיט, בלי טריקים, ״קיצורי דרך״, ושיטות קסם: רק פוקוס חזק על מה שבאמת עובד, כי המפתח להצלחה שלי ושלהם היה היכולת להפריד את העיקר מהתפל, ולהוריד 80% מהמשקל שאנחנו סוחבים בדרך להצלחה ובכך להאיץ אותה פי 8.

אם זה נשמע הגיוני ספר/י לי במייל חוזר למה לדעתך את/ה מתאימ/ה ומס׳ טלפון כדי שיועץ יתקשר לפרט.